Deloitte logo

Zakelijke dienstverlening

Deloitte

Een schaalbare self-service BI-omgeving waarin meer dan 40 miljoen datarijen uit verschillende bronsystemen samenkomen.

40+ miljoen geïntegreerde datarijen

De uitdaging

Deloitte had behoefte aan een centrale en flexibele rapportageomgeving waarin grote hoeveelheden data uit verschillende bronsystemen (zoals CRM- en ERP-systemen) samengebracht konden worden. De bestaande processen boden onvoldoende ondersteuning voor ad-hoc analyses en snelle besluitvorming op basis van marktontwikkelingen.

De oplossing

Data Analytics B.V. ontwikkelde voor Deloitte een schaalbare self-service Business Intelligence (BI) omgeving, waarin meer dan 40 miljoen datarijen uit verschillende systemen worden geïntegreerd. Deze omgeving biedt gebruikers de mogelijkheid om op een toegankelijke manier zelf inzichten te genereren, zonder afhankelijkheid van IT.

Gebruikte technologie

CRMERPSelf-service BI

Het resultaat

  • Volledig inzicht in prestaties over alle industrieën waarin Deloitte actief is.
  • Verbeterde sturing en grip op de organisatie door gestandaardiseerde en real-time rapportages.
  • Flexibiliteit om snel in te spelen op marktontwikkelingen en urgente vraagstukken dankzij ad-hoc analysemogelijkheden.
  • Efficiëntere besluitvorming op basis van actuele en betrouwbare data.

De samenwerking met Data Analytics B.V. heeft Deloitte in staat gesteld om data echt strategisch in te zetten als stuurinstrument voor groei en innovatie.

Gerelateerde dienstverlening

Benieuwd wat dit voor u kan betekenen?

Plan een vrijblijvend adviesgesprek. We bespreken uw databronnen, doelen en de snelste route naar resultaat.

Plan een adviesgesprek

Andere cases